sobota, 31. októbra 2015

October


The last October day made me finally post photos I shot a couple of weeks ago. This is my potting area in the garden. I made some changes - I added small hooks and some decorations. I`m kind of happy with the result for now...
~
Posledný októbrový deň ma prinútil konečne postnúť fotky, ktoré som urobila pred niekoľkými týždňami. Konečne som dokončila úpravu záhradného stola, ktorý používam pri presádzaní a práci na záhrade. Pridala som malé háčiky na dvere a zopár dekorácií. Vcelku som s ním nateraz spokojná...I started the whole story in spring and now it looks like this... I`m looking forward to decorate it for winter and Christmas.
~
Na jar som začala budovať toto malé miestečko. Dnes vyzerá asi takto... Už sa neviem dočkať, keď ho budem zdobiť na zimu a Vianoce.

 
 

October was also about the beautiful fall moments... That`s how it looked like in our family ♥ 
Enjoy November!
xoxo, Alexandra
~
Október bol tiež o krásnych jesenných momentoch. Takto to vyzeralo u nás ♥ 
Majte krásný November!
xoxo, Alexandra

Participating in:

5 komentárov:

 1. wowo krásny blog :3 a ten záhradny stôl vyzera krásne :) a smiem sa spýtať kde sú na slovensku tak krásne popadané listy ? :)

  Nicolette Lear

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj a dakujem velmi pekne ♥ Je to lesik na strednom Slovensku... A.

   Odstrániť
 2. Přeji také krásný listopad ♥
  M.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Saši, moc krásný stolíček !!!!! Tiše závidím ..... příští rok se budu muset na něco podobného vrhnout .... moc mi na zahradě chybí ..... pa, pa Marki

  OdpovedaťOdstrániť